Zgwałcił swoją miesięczną córkę. Rodzice stworzyli jej piekło na ziemi

0

27-letni mężczyzna w Teksasie, którego media   nazywały „potwornym tatą”, został skazany na 244 lata więzienia za zgwałcenie  swojej miesięcznej córki.

27-letni Patricio Medina został skazany w tym tygodniu przez sąd w swoim rodzinnym stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych na 244 lata więzienia, informuje Daily Mail. Będzie musiał siedzieć  przez co najmniej 80 lat, zanim zostanie uzyska prawo do ubiegania się   o warunkowe wydanie.

Policja została zatrzymała 27-letniego Patricio Medina po otrzymaniu informacji, że jego nowonarodzone dziecko zostało okaleczone i prawdopodobnie zgwałcone. Po przybyciu do domu funkcjonariusze znaleźli Medinę pod wpływem metamfetaminy, a jego córkę w ciężkim stanie. Jej dwie nogi i żebra zostały złamane

Medina został natychmiast aresztowany. Podczas pobytu w więzieniu wyznał, że zgwałcił swoją nowo narodzoną córkę, co także zeznał podczas procesu w tym tygodniu.

Matka dziewczynki, Lisa Montoya, jest również podejrzana o popełnienie przestępstwa, ponieważ porzuciła swoją córkę i zostawiła ją naraziła dziecko na niebezpieczeństwo.

Podczas rozprawy prokuratorzy Gabrielle Massey i Jennifer Jenkins zażądali dożywocia dla Patricio Medina. Oświadczyli, że dziewczynka mieszkała z rodzicami w „czystym piekle”.

– Wszystko, czego potrzebowało to dziecko, to miłość i bezpieczeństwo. Tymczasem jej własny ojciec, pokazał  jak straszny może być świat – powiedziała Gabrielle Massey.

Dziewczynka została adoptowana przez rodzinę, która nie ma związku z Patricio Mediną i Lisą Montoyą.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ