SZWECJA: Somalijczycy przez wiele godzin gwałcili i filmowali 13-latkę. Sąd był dla nich wyjątkowo łagodny

2

 Trzej migranci sfilmowali gwałt na 13-letniej dziewczynce w Västerås. Następnie rozpowszechniają film w mediach społecznościowych.  Tymczasem  Sąd Najwyższy zmniejszył im wyroki o połowę.

Dziewczynka została zwabiona do  mieszkania w Västerås. A tam  trzech Somalijczyków (urodzonych w 2000 roku) uwięziło ja i gwałciło perz wiele godzin. , Zostało oni skazani w kwietniu  kary na osiem miesięcy pobytu w ośrodku opieki. Od tego orzeczenia wniesiono odwołanie, a prokurator zażądał zaostrzenia kary wobec sprawców.

Ale Sąd Najwyższy  zdecydował się obniżyć drastycznie kary a ponadto uniewinnić jednego z Somalijczyków. Dwóch bandytów jest obecnie skazanych na pięć miesięcy pobytu w ośrodku opieki nad młodzieżą, a trzeci tylko cztery miesiące.

Przed gwałtem zbiorowym Afrykanie pili  z dziewczyną alkohol. Jeden z nich zabrał 13-latkę do toalety i tam ją zgwałcił. Gdy dziewczyna opuściła toaletę, została natychmiast zgwałcona przez trzech pozostałych. Co doprowadziło do silnego krwawienia jej  pochwy.

Płacząc uciekła  na balkon, ale tam została zgwałcona ponownie. Później okazało się, że dwóch Somalijczyków sfilmowało gwałt zbiorowy. Nagrania  stały się jednym z najsilniejszych dowodów oskarżyciela publicznego i zostały pokazane podczas procesu – podaje szwedzka telewizja państwowa (SVT).

Po gwałcie dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Przez długi czas opuszczała lekcje i miała nocne koszmary. Z powodu gwałtu zbiorowego, z którego nagrania  rozprzestrzeniły się w mediach społecznościowych, dziewczyna była narażona na drwiny i plotki. Jak mówi zniszczono jej życie. Sprawcy tego zapłacili za to niewielką karę.

eps

2 KOMENTARZE

  1. Kiedy do was dotrze ze kraje takie jak Somalia i chociażby Nigeria są wylęgarnią gwałcicieli i morderców… Oni mają w nosie nasze prawa i normy… Dla nich gwałt to broń… To sadystyczni psychopaci nie odczuwający wyrzutów sumienia….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ