NIEMCY: 8 migrantów zgwałciło 13-latkę dostali wyroki w zawieszeniu

0

Niewielki kary: 3 lata, rok i osiem miesięcy  lub wyroki w zawieszaniu dostali członkowi imigranckiego gang gwałcicieli. Dokonali oni zbiorowego gwałtu 13-letniej dziewczyny, co wywołało oburzenie w Niemczech.

Osimi imigrantów w wieku od 14 do 17 lat zaatakowało seksualnie swoją ofiarę na basenie w Velbert (Nadrenia Północna-Westfalia). Po czym zaciągnął ją do lasu i tam ja zgwałcili – donosi Der Spiegel. Migranci potem zabrali 13-latke na parkingu kilkaset metrów dalej, gdzie inna grup zgwałciła ją ponownie, a następnie zaciągnęli ją z powrotem do lasu, lecz na szczęście kolejny gwałt został przerwany przez turystę, który przechodził w sąsiedztwie.

W sądzie bandyci twierdzi, że dziewczyna uprawiała z nimi seks z własnej woli.

– Absurdem jest wyobrażać sobie, że 13-letnia dziewczyna chce uprawiać seks z tak wieloma mężczyznami dobrowolnie – powiedział sędzia.

Niemniej jednak, pomimo faktu, że prokurator zażądał który dla gwałciciele więzienia po  siedem i pięć lat wiezienia, tylko jeden z bandytów dostał trzy lata inny 1,8 roku, podczas gdy pozostałym zawieszono ich wyroki.

Takie przestępstwa stają się coraz bardziej powszechne w Europie, szczególnie od początku kryzysu migrującego w 2015 roku, gdy Angela Merkel zdecydowała jednostronnie otworzyć Europe dla „uchodźców”.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ