Imigrant zgwałcił Szwedkę i twierdzi, że Allah mu to wybaczył

0

29-letni imigrant został skazany na karę więzienia za zgwałcenie kobiety na kąpielisku w Ingarö w archipelagu sztokholmskim.

– Powiedział, że może zrobić ze mną to co chce, ponieważ niedawno został szwedzkim obywatelem- zeznała ofiara.

Kobieta była zaznajomiona z mężczyzną przez wspólnego przyjaciela. Pewnego wieczoru pod koniec lipca tego roku zaprosił ją, aby na kąpielisko w  Ingarö. Tam  rzucił kobietę na betonowy fundament molo. Następnie trzymał jej ciało i włosy i pchnął ją w stronę morza i dokonał gwałtu w wodzie.

Kiedy dziewczyna próbowała wezwać pomoc, pociągnął ją za włosy i kilkakrotnie i kilka razy schował jej głowę  pod wodę. O Malo jej nie topiąc.

Później powiedział kobiecie, że ma  z nikim o tym  nie rozmawiać, i  milczeć Jelni chce żyć: – Mnie i tak nic nie zrobią,  ponieważ niedawno zostałem obywatelem szwedzkim – dodał.

Mężczyzna twierdzi,  że stosunek był dobrowolny. Jednak  sąd rejonowy nie  uwierzył w to. Wtedy gwałciciel przyznał, że to, co zrobił, było złe – Kiedy jest się kobietą muzułmańską, zachowuje się dziewictwo aż do ślubu. Ale ona nie była muzułmanką. – zauważył również. – Kiedy wzeszło słońce, poprosiłem Allaha o przebaczenie – powiedział podczas procesu.

Sąd okręgowy w Nacka skazał 29-latka na  trzy lata więzienia. Zapłaci również kobiecie 120 000 koron odszkodowania. Jednak nie może zostać wydalony ze Szwecji, ponieważ faktycznie jest teraz obywatelem szwedzkim.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ