Szwedzkie media próbują ukryć zbiorowy gwałt dokonany przez migrantów

1

Szwedzkie media ukrywały gwałt zbiorowy na szwedzkiej dziewczyny w mieszkaniu w Malmberget, położonym w gminie Gällivare – donosi serwis informacyjny Fjällsjö.

Także Facebook szybko cenzurował posty przyjaciela rodziny, próbując jeszcze bardziej wyciszyć tę historię

Politycy w Szwecji obwiniają Szwedów za to, że nie pomagają imigrantom skutecznie integrować się w swojej społeczności, gdy tymczasem mieszkańcy dowiadują się o muzułmańskim bandzie, która zgwałciła młodej Szwedki.

Jednak znajomy matki dziewczyny dowiedział się o gwałcie i w swoim gniewie i szoku, napisał  o tym na Facebooku:

„Dzisiaj dowiedziałem się, że córka jednej z moich najlepszych przyjaciółek została zgwałcona  przez gang zagranicznych mężczyzn w Malmberget. Dziewczyna jest tak młoda a  i jej życie już jest zniszczone”

W innym poście stwierdza:  „Kto mówi, że tego się nie było? To może spotkać także  moje i twoje dziecko. To się dzieje w naszej gminie.  W jaki sposób możemy myśleć, że to jest to bezpieczne miejsce do życia?”

Jak się okazuje  grupa muzułmanów, prawdopodobnie 6, wziął  udział w tym  przerażający m gwałcie.

Ponieważ media nie poinformowały o ataku popełnionym przez imigrantów muzułmańskich, post na Facebooku zwrócił uwagę Szwedów. Jednak Facebook szybko cenzurował posty przyjaciela rodziny, próbując wyciszyć tę historię.

Jednak policja została zmuszona do umieszczenia na swojej stronie internetowej informacji o  „poważnym gwałcie mający miejsce w strefie Gällivare”.

Mimo  to lokalni politycy obwiniają etnicznych Szwedów za to, że nie pomagają migrantom skutecznie integrować się ze szwedzkim społeczeństwem.

– Media, politycy i policja współdziałają, uciekając przed prawdą –  twierdzi przyjaciel rodziny  zgwałconej dziewczyny.

voe

1 KOMENTARZ

  1. Współczuję, tej dziewczynie, masakra i trauma dla niej do końca życia. Oni są gorsi od zwierząt tylko kastracja publiczna pomogła by rozwiązać problem gwałtów przez imigrantów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ