Lider SLD groził posłowi PIS pobiciem

0

– Jak wyjdziemy z tego studia to panu przywalę – w taki sposób lider lewicy Włodzimierz Czarzasty polemizował z posłem PiS w telewizyjnym studiu.

Marcin Porzucek z PiS wspomniał  o „sytuacji z poklepywaniem tłumaczki” przez Tadeusza Iwińskiego (SLD) czy o „wirusach erotycznych, które przypadkowo weszły na jego telefon”.

Te słowa rozsierdziły szefa SLD: –  Jak pan ruszy Iwińskiego jeszcze raz, to po prostu wyjdziemy z tego studia, nie będę robił z tego procesu, tylko po prostu panu przywalę – w ten sposób szef SLD w Superstacji bronił honoru jednego z partyjnych kolegów.

Z tych słów nie wycofał się, kiedy we wtorek wziął udział w programie Polsat News „Polityka na Ostro”. – Ktokolwiek będzie kłamał na temat SLD, szef tej partii, Włodzimierz Czarzasty, będzie reagował – zapowiedział.

Marcin Porzucek z PiS, adresat słów szefa SLD, na sprawę patrzy bez emocji. – Pod względem fizycznym pana Czarzastego się nie obawiam. Patrząc na to na chłodno, to jest kolejny przykład kompromitacji polskiej opozycji – powiedział poseł PiS w rozmowie z Polsat News.

 polsatnews.pl

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ