SZWECJA: Zamiast zaprosić na kawę pokazał penisa. Uznał to za najlepszy rodzaj flirtu

1

Albańczyk Rasmussen Rexhep Xhaferi został niedawno skazany na karę grzywny w wysokości 200 euro za napaść na tle seksualnym, ponieważ pokazał swojego penisa ekspedientce, która pracowała w sklepie odzieżowym w Malmö.

Xhaferi mierzył spodnie w przymierzalni i poprosił kobietę o podanie mu kurtki o przymierzenia. Kurtką. Gdy ją przyniosła  pokazał Szwedce sztywnego penisa, choć zamiast tego mógłby poprosić o jej numer telefonu lub zaprosić kobietę  na kawę.

Xhaferi mu już szwedzkie obywatelstwo. Teraz mieszka z rodzicami w Malmö, jest bezrobotny, nie ma dochodów.  Pochodzi ze wsi Prapashtica w Kosowie i jest Albańczykiem.

Poniżej znajduje się fragment przesłuchania przez policję z Xhaferi, wzięty z wstępnego dochodzenia policji:

– Nie pamiętam dokładnie, co powiedziała, ale czułem, że flirtuje ze mną. – tłumaczył się.

– Może była po prostu miła, ponieważ byłeś  klientem w sklepie? – zapytał sędzia.

– Zastanawiam się również, czy była miła, czy zalotna. Kiedy zdjąłem spodnie, kobieta wciąż na mnie patrzyła. Powiedziała mową ciała, że ​​chce patrzeć na to  co mam między nogami.

– Czy powiedziała ci coś, aby potwierdzić, że flirtuje z tobą?

– Tak, zauważyła, że ​​spodnie są  ładne i odpowiednie dla mnie. Potem zapytała mi w sposób zalotny, czy chcę wypróbować  inne spodnie, i w tym momencie byłem pewny, że się mną interesuje. Kiedy miałam na sobie te spodnie, spojrzała na mnie, a ja flirtowałam z jej mową ciał.

– Co wtedy się stało?

– Odpowiedziałem, że chcę tylko jednej pary spodni i że nie chcę wypróbować innych. Więc zapytałem ją, czy ma jakieś stylowe kurtki, a  ona poprosiła mnie, bym poczekał w przebieralni. Kiedy wróciła atmosfera stawała się coraz bardziej zalotna. Ponieważ atmosfera była tak zalotna, wziąłem ją i pokazałem jej.

– Co jej pokazałeś?

– Mojego penisa.

– Dlaczego pokazałeś jej swojego penisa?

– Myślałem, że chce zobaczyć mojego penisa. Uważałem w tym czasie, że dobrze byłoby pokazać jej mojego penisa, ale okazało się to złą decyzją z mojej strony. Teraz, gdy już o pomyślałem, poprosiłbym ją o jej numer telefonu lub zaproponowałam filiżankę kawy. Kiedy zobaczyłem jej reakcję, natychmiast uświadomiłem sobie, że nie jest z tego powodu szczęśliwa i że się myliłem.

WYROK

eps

1 KOMENTARZ

  1. powinni sie leczyc, maja cos z głowa 🙂 Kobieta nie byla zalotna tylko uprzejmie sprzedawala mu spodnie. Jak sprzedawca powie, ze cos na ciebie pasuje, gdy to mierzysz ta sadzisz ze na ciebie leci? Jezu to chore 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ