RZESZÓW: Ortodoksyjny Żyd zrobił awanturę w samolocie, bo posadzili go obok kobiety

6

Samolot z Rzeszowa do Tel-Awiwu wystartował w poniedziałek z 20-minutowym opóźnieniem. Na pokładzie awanturował się pasażer z Izraela. Obsługa lotu wezwała straż ochrony lotniska.

Maszyna miała wystartować z Rzeszowa w poniedziałek o godz. 5.50. Na pokładzie doszło jednak do zamieszania – mężczyźnie nie spodobało się, że przypadło mu miejsce obok kobiety – informuje dowiedział się dziennik.pl.

Z relacji świadków wynika, że obsługa wiedząc, że ultraortodoksyjni Żydzi–mężczyźni z reguły odmawiają zajęcia foteli obok kobiet, chciała znaleźć dla niego inne miejsce. Samolot był jednak pełen.

– Faktycznie, doszło do takiego incydentu. Do awanturującego się pasażera została wezwana straż ochrony lotniska, ale nie musiała interweniować. Stali na schodach samolotu. W tym czasie obsługa lotu przekonywała pasażera, żeby usiadł na wyznaczonym miejscu. Tak też się stało i samolot odleciał – powiedział Wirtualnej Polsce Marcin Kopacz.

– Lot odbył się dalej bez zakłóceń. Samolot wystartował z 20 minutowym opóźnieniem – mówi Konrad Majszyk z biura pasowego PLL LOT.

wp.pl/dziennik.pl

6 KOMENTARZE

    • Dokładnie, skoro głupkowi nie podobała się kobieca obecność , mógł zostać w syjonie tam talmudowych kóz i osłów do koloru. W Polsce są kobiety , mężczyźni i nasze czyste dzieci. Nie wojenni mordercy, tłumaczący sobie nienawiść do swoich zbrodni „ rasizmem”, który tak naprawdę pochodzi i występuje w nielegalnym usraelu a dzięki ich nacji w polskim knesecie oj przepraszam sejmie coraz gorzej się robi. Przykład kalkstein alias Kaczyński.

  1. Jak ktos nie potrafi życ wsrod innych ludzi to powinien sie zglosic do psychiatryka ze swym problemem. Wczesniej placac koszty za opoznienie lotu 🙂 A podobno wazne jest promowanie wielokulturowosci, a widac tu ze sa takie kultury ktore nie znosza zyc wsrod innych kultur.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ