Niemiecki ojciec oskarżony o obronę swojej córki przed przemocą seksualną ze strony migranta

2

Mężczyzna, który bronił swoją 21-letnią córkę przed molestującym ją Afrykaninem  zostanie oskarżony o spowodowanie obrażeń cielesnych.

Na stacji kolejowej Monachium Hackerbrücke pijany 28-letni migrant z Erytrei złapał we wtorek młoda kobietą pod spódnicę.  Kiedy jej ojciec zobaczył napaść na tle seksualnym, uderzył Afrykanina w twarz, żeby go powstrzymać.

Pracownik niemieckiej firmy kolejowej Deutsche Bahn, który  był świadkiem zdarzenia i zawiadomił policję federalną.  Policja postanowiła postawić dwa zarzuty: jeden przeciwko migrantowi za napaść seksualną, a drugi przeciwko ojcu za spowodowanie uszkodzenia ciała.

Wielu Niemców było zszokowanych tą sprawą przeciwko ojcu, wierząc, że mężczyzna działał w obronie swojej córki.

– Do sądu należy ocena sprawy. Istnieje podejrzenie popełnienia dwóch przestępstw, jednego molestowania seksualnego, a drugiego – obrażeń fizycznych. Policja jest zobowiązana prawem do wniesienia obu oskarżeń –  mówi rzeczniczka Petra Wiedmann z monachijskiej policji.

voe

2 KOMENTARZE

  1. U nich się nic nie zmienia co najmniej od dwudziestu lat, znam takie sytuacje z dawien dawna i wiszę że tylko jest coraz to większa zuchwałość przybyszy w stosunku do pobłażliwości na tego typu zachowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ