SZWECJA: Migrant torturował nastolatków

0

Szesnastoletni imigrant został oskarżony o kradzież w centrum handlowym Emporia Mall w Malmö oraz o maltretowanie dwóch piętnastolatków których, ranił nożem i przypalał papierosami a jednemu z nich zapalił włosy zapalniczką.

23 lipca dwóch 15-letnich szwedzkich chłopców poszło do centrum handlowego Emporia w Malmö. Ledwo tam dotarli, a zostali porwani przez dwóch chłopców w podobnym samym wieku. To był dla nich początek terroru i tortur.

Chłopcy zauważyli, że dwóch młodych migrantów podąża za nimi, a 16-latek złapał ich za szyje i powiedział: – Nie jesteśmy niebezpieczni, idziemy tylko na spacer.

Chłopcy zostali następnie doprowadzeni do garażu, gdzie grożono im i bito ich. Sprawcy użyli także wobec ofiar noża.

W drodze do garażu przyłączyła się do nich dziewczyna w tym samym wieku. Początkowo podejrzewano ją o udział w napadzie, ale chłopcy twierdzą, że próbowała powstrzymać lub przynajmniej złagodzić napaść.

Tortury polegały między innymi na kopaniu i uderzeniach kijem. W garażu chłopcy musieli oddać swoje karty kredytowe i telefony, a następnie musieli pocałować buty przestępcy, a kiedy to zrobili, kilkakrotnie byli kopali mocno w twarz.

Chłopcy zostali następnie zabrani do bankomatu, gdzie wypłacili łącznie 145 euro. Mimo to sprawcy nie byli usatysfakcjonowani, sprowadzając swoje ofiary do zacisznej okolicy, gdzie kontynuowano atak.  Obaj chłopcy byli przypalani papierosami, a jednemu  podpalono włosy zapalniczką.

Sprawcy sfilmowali tortury, a filmy znalezione na jednym z ich telefonów wyraźnie pokazują, kto był zaangażowany i co się stało.

W czasie przesłuchania była dziewczyna oskarżonego 16-latka powiedziała policji, że w ciągu ostatnich pięciu miesięcy chłopak wysłał do niej około siedmiu filmów, ma których widać, żę kradnie, maltretuje i zagraża szwedzkiej młodzieży. Ta informacja została również potwierdzona przez dziewczynę, która była obecna przy napadzie rabunkowym, też powiedziała, że ​​16-latek publikuje filmy na Instagramie, na których maltretuje ludzi.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ