Dwóch pijanych nastolatków rozbiło samochodem na mieście 12 aut

0

17-letni kierowca z niemal promilem alkoholu we krwi wsiadł za kierownicę i razem z 16-letnim kompanem ruszyli w miasto. – Jechali wężykiem rozbijając kolejne samochody stojące przy drodze – mówi portalowi tvp.info podinsp. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Na komendzie okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez policję. Podobnie jak jego ojciec, który zgłosił się po syna.

Pijacki rajd ulicami Zielonej Góry przerwali policjanci około godziny 22.40. Do tego czasu dwóch nieletnich mężczyzn zdążyło rozbić 12 samochodów zaparkowanych przy ul. Monte Casino.
– 17-letni kierowca miał niemal promil alkoholu w organizmie – wyjaśnia nam podinsp. Małgorzata Stanisławska z KMP w Zielonej Górze. Nie umiał powiedzieć skąd ma opla astrę, którym kierował.
Obok niego siedział 16-latek. Na komendzie okazało się, że uciekł z ośrodka wychowawczego. Trafił do izby dziecka.

Kiedy przyjechali po niego rodzice, na jaw wyszło, że także ojciec nastolatka jest poszukiwany przez funkcjonariuszy. Chodziło o ustalenie miejsca pobytu. Policjanci czekają, aż kierowca wytrzeźwieje. Wtedy będą ustalać okoliczności zajścia.

źródło: portal tvp.info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ