Instruktor nauki jazdy miał molestować młode kursantki. Grozi mu nawet 8 lat więzienia

0

Instruktor nauki jazdy miał molestować młode kursantki. Grozi mu do 8 lat więzienia

Zarzuty dotyczące molestowanie seksualnego trzech kobiet – kursantek w szkole nauki jazdy – usłyszał w piątek w kieleckiej prokuraturze instruktor nauki jazdy. Prokuratura Rejonowa Kielce -Zachód wystąpiła do sądu z wnioskiem o areszt wobec Jerzego Cz.

Jak poinformowano w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Kielcach, z zebranego w śledztwie materiału dowodowego – m.in. z dokumentacji i zeznań świadków – wynika, że Jerzy Cz., jako instruktor w szkole nauki jazdy, dopuścił się kilku przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności oraz nietykalności cielesnej, na szkodę trzech młodych kobiet.

Mężczyzna został zatrzymany w piątek. W prokuraturze usłyszał zarzuty związane z „doprowadzeniem dwóch pokrzywdzonych podstępem do poddania się innym czynnościom seksualnym i naruszenia nietykalności kolejnej pokrzywdzonej„.

Do zdarzeń miało dojść w 2018 r. w Kielcach. – Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia, których treści dla dobra postępowania nie można ujawnić – podano w komunikacie.

Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Kielcach z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Źródło: PAP

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ