NIEMCY: Imigranci próbują zamordować nastolatkę w piątym miesiącu ciąży

0

 

17-letnia Niemka, która była w piątym miesiącu ciąży, stała się ofiarą brutalnego ataku nożem przez czterech nastolatków ze środowisk migracyjnych, donosi dziennik Bild.

6 września, ciężarna nastolatka, która nazywa się Marcella, została kilkakrotnie pchnięta nożem w swoim rodzinnym mieście Duisburgu.Mimo silnego krwawienia udało jej się uciec, alarmując mieszkańców pobliskiego domu.

Marcella mówi, że została zwabiona w czwartek około godziny 21 przez jej byłego chłopaka (16 lat) do dzielnicy Friemersheim w Duisburgu. Chciał rzekomo porozmawiać z nią o nieudanym związku.

Dziewczyna około dwa lata temu poznała 16-letniego Rifai B., przez przyjaciół.

 – Byliśmy ze sobą blisko,  uprawialiśmy seks, ale nigdy nie bylismy parą – twierdzi Marcella.

Pięć miesięcy temu Marcella poinformowała go, że jest w ciąży.

– Napisał do mnie, że nikt nie powinien wiedzieć, że jest ojcem. Groził, że zabije mnie i dziecko  – mówi Marcella. – Teraz zwabił mnie w pułapkę, chciał zabić mnie i moje dziecko.

6 września przyjęła zaproszenie swojego byłego chłopaka i spotkała się z nim na spacerze: – Przeszliśmy kilka metrów i powiedział, że jego ojciec go zabije, jeśli dowie się o dziecku. Nagle trzech zamaskowanych mężczyzn wyskoczyło z krzaków z nożami w dłoniach.

Marcella próbowała uciec.Ale sprawcy ranili ją kilkakrotnie, powodując krwawienie.Dziewczyna uratowała się, wchodząc do pobliskiego ogrodu i alarmując właścicieli domów.

Została zabrana do szpitala, gdzie potrzebowała kilku szwów. W rezultacie Marcella nie może jeszcze chodzić: – Dzięki Bogu, nic nie stało się mojemu dziecku – mówi.

Rifai B. został aresztowany tego samego wieczoru.Jego trzej koledzy (15-17 lat) zostali złapani następnego dnia.

Dwóch z aresztowanych ma obywatelstwo niemieckie i tureckie, jeden to Niemiec o pochodzeniu tureckim.15-latek urodził się w Iraku, ale ma szwedzkie obywatelstwo.Wszyscy są w areszcie za usiłowanie zabójstwa.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ