Kobieta w ciąży dostała ataku i wjechała w przystanek

0

Kobieta w zaawansowanej ciąży wjechała w przystanek autobusowy w Radlinie (woj. śląskie). Okazało się, że w trakcie jazdy dostała ataku padaczki. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratownicze. Na szczęście okazało się, że kobiecie ani dziecku nic nie zagraża. Nie ucierpiał również nikt inny.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek w Radlinie. Jadąca volkswagenem ciężarna kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze i uderzyła w wiatę przystanku autobusowego.

29-latka przyznała, że choruje na epilepsję i w trakcie jazdy dostała ataku. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Okazało się, że kobieta doznała jedynie ogólnych potłuczeń ciała, a jej dziecku nic nie zagraża. Ostatecznie – ze względu na stan zdrowia i zaawansowaną ciążę – kobieta została zabrana karetką do rybnickiego szpitala.

W kolizji nie ucierpiała też żadna postronna osoba – w chwili wypadku na przystanku nie było nikogo. Policja uznała, że do zdarzenia doszło nie z winy kierującej i odstąpiła od jej ukarania.

źródło: Policja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ