Kobieta spędziła noc zakleszczona w samochodzie obok zwłok męża. Rano znalazł ich grzybiarz

0

– Do wypadku samochodowego doszło w sobotę, najprawdopodobniej w okolicach godz. 23. Dopiero w niedzielę ok. godz. 7:40 otrzymaliśmy wezwanie. Zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Bytnica a Głębokie (woj. lubuskie) – powiedział rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. asp. szt. Justyna Kulka. Policję zawiadomił grzybiarz, który znalazł w samochodzie dwie osoby.

„Dzisiaj około godziny 7.40 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego pomiędzy miejscowościami Bytnica a Głębokie. Po kilku minutach zameldowaliśmy się na miejscu zdarzenia. W zmasakrowanym pojeździe uwięzione były 2 osoby: jedna osoba przytomna, jedna bez oznak życia” – napisała w niedzielę Ochotnicza Straż Pożarna w Bytnicy na facebookowym profilu.

Z zamieszczonych informacji wynika, że osobę przytomną udało się uwolnić po ok. 40 minutach, natomiast druga z podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu.

– Około godziny 7:40 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze do miejscowości Głębokie (woj. lubuskie). Grzybiarz, który poinformował nas o zdarzeniu, znalazł w samochodzie dwie osoby. Mężczyznę w wieku 27 lat – już nie żył – i kobietę w wieku 26 lat. Ranna kobieta została zabrana śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze – powiedziała asp. szt. Justyna Kulka.

źródło: polsatnews.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ