Piętnastolatka przetrzymywana przez 12 lat w muzułmańskiej niewoli; gwałcona i zmuszona do 8 aborcji

0

Sarah została uprowadzona jako nastolatka z parkingu przed Tesco i była więziona  12 Lat. Wielokrotnie gwałcono ją, bito, zmuszano do małżeństwa oraz do  aborcji, podczas gdy policja nie robiła nic by ją odnaleźć.

Policjanci bardziej martwili się, że zostaną nazwani rasistami, niż zajmowali ochroną dzieci.

Sarah jest białą Angielką i jako nieśmiała 15-latka uczyła się w college’u, mając nadzieję, że zostanie położną.Nigdy nie miała chłopaka, Jednak  musiała wyjść za mąż i została zgwałcona kilka minut później przez mężczyznę, którego poznała pół godziny wcześniej.

Sarah była przetrzymywana w niewoli i maltretowana przez 12 lat, podczas gdy jej rodzina błagała bezskutecznie o pomoc policję.

W końcu sprawę Sary podjęła baronowa Caroline Cox.Baronowa opisuje jej przypadek jako najpoważniejszy przykład uwodzenia seksualnego, który pojawił się w tym kraju.

– Znam Sarę i jej rodzinę  – wyjaśnia baronowa Cox.- Każda sprawa przemocy seksualnej jest okropna.Ale długość jej przetrzymywania  i okrucieństwo sprawiają, że jest to najgorsza historia, jaką znam.

Rodzina Sarah błagała policję o pomoc.Została jednak zignorowane przez policję, która odmówiła nawet  umieszczani Sary w rejestrze osób zaginionych.Mimo to jej rodzina cały czas  szukała dziewczyny,  po tym, jak zaginęła w pobliżu Tesco.

– Policja powtarzała, że ​​za  kilka dni ona wróci – mówi dziś jej matka Janet.  – Ale ona nigdy tego nie zrobiła.

Oprócz gwałtów i bicia, Sarah zaszła w ciążę osiem razy, za każdym razem zmuszona była do aborcji

Artykuł Daily Mail opisuje szczegółowo całą jej 12-letnią gehennę, Była zmuszona poślubić dwóch różnych mężczyzn podczas jej pobytu w niewoli.

Jej porywacze zmusili ją do nauki Koranu po arabsku i wolno jej było mówić tylko w pakistańskich językach Urdu i Pendżabu

Przez lata ukrywano ją w kilku różnych domach, podczas gdy odmawiano jej kontaktu ze światem zewnętrznym. Nie miała telefonu ani komputera. Była gwałcona i bita, zmuszona do codziennego przyjmowania silnych środków uspokajających.

Oprócz gwałtów i bicia, Sarah zaszła w ciążę osiem razy, za każdym razem zmuszona była do aborcji.Pięć z   nich było dokonanych przez tego samego lekarza, a pozostałe w nielegalnych klinikach.

Tymczasem rodzice byli lekceważeni przez policję jako „histerycy” tracący czas, podczas gdy ich córka była jedynie uważane za „głupią dziewczynę”, które „sama poprosiła się o to”.

W końcu  brat Sary  znalazł dom, w którym ją przetrzymano.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ