Mężczyzna nie chciał ustąpić miejsca kobiecie w ciąży. To co zrobiła zszokowało go

0
fot. Shutterstock

Australijka, będąca w 8 miesiącu ciąży, na swój własny, oryginalny sposób poradziła sobie z niekulturalnym pasażerem. Mężczyzna nie chciał ustąpić jej miejsca.

Ustępowanie miejsca ciężarnej kobiecie w zatłoczonym transporcie publicznym jest powszechnie uznawane za właściwe. Mimo to kobiety nadal bardzo często nie mogą liczyć na ulgowe traktowanie ze strony innych podróżujących.

Mieszkająca w Londynie australijska scenarzystka telewizyjna Brydie Lee-Kenned, będąca w 8. miesiącu ciąży, chciała dostać się na drugi koniec miasta autobusem. Pojazd, jak to zwykle bywa, był prawie w całości zapełniony. Jedyne wolne miejsce, znajdujące się obok mężczyzny, zajmował jego bagaż. Brydie parokrotnie starała się dać pasażerowi do zrozumienia, że chciałaby usiąść na tym miejscu, jednak mężczyzna stanowczo odmówił. Kobieta nie zastanawiała się więc długo i usiadła… na jego bagażu.

 „Cóż, wreszcie do tego doszło. W 8. miesiącu ciąży usiadłam na dłoni i torbie mężczyzny, bo ten nie chciał usunąć bagażu z ostatniego wolnego miejsca siedzącego w autobusie. W tym momencie podróżujemy obok siebie bez słowa” – relacjonowała na Twitterze kobieta.

Post spotkał się z pozytywną reakcją internautów. Wiele osób pochwaliło działanie ciężarnej kobiety, krytykując równocześnie niekulturalnego pasażera.

źródło:

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ