HISZPANIA: Migrant niemal stracił penisa po kopnięciu psa

0

Stało się to we wczesnych godzinach 12 września. Przeraźliwe okrzyki bólu senegalskiego obywatela rozległy się w okolicach ulicy Santa Teresa w mieście Reus.

Natychmiast na miejsce przyjechała policja i funkcjonariusze zobaczyli, że an chodniku mężczyzna wije się z bólu, wskazując przy tym na swoje krocze. Jeden z mieszkańców wyjaśnił policji, w jaki sposób Afrykanin został ranny.

Świadek powiedział, że mężczyzna kopnął psa, a  ten się zemścił.Pies zacisnął zęby na penisie intruza, a następnie ugryzł go w  rękę, gdy mężczyzna próbował odepchnąć zwierzę.

Wkrótce po policji przyjechała karetka i zabrał migranta do Santa Teresa Street, gdzie ranny mężczyzna jest leczony. Lekarze stwierdzili, że ofiara doznała poważnych obrażeń na swoim penisie. Następnie skierowano go do szpitala Joan XXIII w Tarragonie, ponieważ jego obrażenia wymagały operacji rekonstrukcyjnej i urologicznej.

Rany na ciele  spowodowane było zębami zwierzęcia, które przebiły spodnie mężczyzny i dotarły do ​jego ​penisa.

Ranny mężczyzna został przywieziony do szpitala Sant Joan de Reus, ale kiedy już tam byli, lekarze zalecili przeniesienie.

Teraz murzyn wraca do zdrowia w centrum medycznym w Tarragona.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ