Francuski podręcznik dla przedszkolaków, zatytułowany „Jak robić dzieci?”, wyjaśnia: z Arabami

0

Nathan jest jednym z nielicznych wydawców we Francji, który korzysta z kontraktów rządowych, więc ich książki są czytane przez niemal wszystkie francuskie dzieci w wieku szkolnym.

Nathan opublikował teraz podręcznik edukacji seksualnej zatytułowany „Jak robić dzieci?”.32-stronicowa książka, napisana dla dzieci w wieku od 5 lat, zostanie przekazana przedszkolom francuskim prowadzonym przez państwo, i trafi do milionów dzieci.

Książka odpowiada na pytania typu: „Jak to jest być zakochanym?”, „Co to znaczy kochać się?”.Jako typowy przykład książka przedstawia mieszaną rasę, z białą kobietą i mężczyzną o arabskim wyglądzie,  aby pomóc dzieciom zrozumieć „jak robić dzieci”.

Oczywiście nie ma nic złego w parach międzyrasowych, ale dlaczego uwaga wydawców w niektórych krajach zawsze skupia się na migrantach uprawiających seks z białymi kobietami? Nigdy nie widzimy kobiety w hidżabie uprawiającej seks z białym mężczyzną.

Tę samą tendencję obserwuje się w kampanii szwedzkiej, która koncentruje się również na migrantach uprawiających seks z białymi kobietami.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ