SZCZECIN: Komendant policji stracił swoje stanowisko. Na imprezie był wulgarny i namolny wobec jednej z policjantek

0

Skandal z udziałem szczecińskiego komendanta policji. Po suto zakrapianej alkoholem imprezie, stanowisko stracił szef komisariatu Szczecin – Śródmieście Daniel Szczęsny. Prokuratura sprawdza, czy zachowywał się niestosownie w stosunku do jednej z funkcjonariuszek. – twierdzi wp.pl.

Do zdarzenia z udziałem szefa szczecińskiego komisariatu doszło w piątek 7 września na terenie siedziby Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego (Eurokorpusu) przy ul. Łukasińskiego. Odbywała się  tam impreza, w której oprócz policjantów z komisariatu Szczecin – Śródmieście uczestniczyli zaproszeni goście. Spotkanie miało miejsce po godzinach pracy.

Z relacji uczestników wynika, że zachowanie komendanta Szczęsnego było przez wiele osób nie do zaakceptowania. – Używał niecenzuralnych słów i nadużywał swojej pozycji w stosunku do innych osób – mówi jeden z funkcjonariuszy. Według świadków, policjant miał również „niewłaściwie” zachowywać się w stosunku do jednej z podległej mu funkcjonariuszek. Policjantka pracuje w tym samym komisariacie.

Informacje o zachowaniu komendanta szybko dotarły do jego przełożonych. W efekcie Szczęsny pożegnał się ze stanowiskiem.

źródło: wp.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ