Afrykanka została miss. Uznano, że taki jest teraz wzorzec kobiecego piękna w Finlandii

0

Liczba osób o ciemnym kolorze skory jest w Finlandii niewielka. Zasadniczo jest to kraj białych, niebieskookich, blondynek i, być może nieprzypadkowo, najszczęśliwszy kraj na ziemi.

Ale nie brakuje w Finlandii zdeterminowany środowisk, aby przełamać naturalną, zdrową estetykę Finów, promując alternatywne, pozaeuropejskie standardy urody.

Tampere to miasto w południowo-zachodniej Finlandii.  Jest trzecią co do wielkości miastem Finlandii, po Helsinkach i Espoo. Jednak aglomeracja Tampere jest pod każdym względem drugim miejskim regionem Finlandii.

Kandydatki w wyborach miss Tampere

Wygląda na to, że w tym roku w Miss Tampere 2018 będzie bardzo egzotyczna.Co prawda zarówno publiczność, jak i czytelnicy lokalnej gazety organizującej wybory miss wybrali tą samą kandydatkę. Ale jury tego nie zaakceptowało, wskazują na czarnoskórą Sheila da Costa. Uznano, że taki jest teraz wzorzec kobiecego piękna w Finlandii.

W ubiegłym roku podobna sytuacja miał miejsce wydarzyło podczas wyborów Miss Finlandii. Było tam wiele pięknych, wprost oszałamiających europejskich kobiet i jedna bardzo brzydka Afrykanka, Sephora Ikalaba i ona wybrała. Teraz jej sukces może powtórzyć Sheila da Costa.

eds

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ