SZWECJA: Zgwałcił i poranił 14-latkę, sąd ulitował się nad zwyrodnialcem

0
Krew dziewczynki znaleziono na prześcieradłach, na macie łazienki, na ręczniku i pod prysznicem.
Szwedzki Arab został skazany za brutalną i krwawą 14-letnią dziewczynę, z którą skontaktował się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mohamed otrzymał wyjątkowo łagodny wyrok.
Był 2 kwietnia 2018 roku, gdy 14-letnia dziewczynka została zgwałcona dwa razy z rzędu przez Mohameda (19 lat), w mieszkaniu w Arlöv.
Ten człowiek był wcześniej skazany za przestępstwa narkotykowe i nadużycia, stwierdza Expressen ,  był też poszukiwany przez policję.
Dziewczyna zeznała, że ona i Mohamed weszli w kontakt dzięki aplikacjom Snapchat i Instagram.  Tydzień później  spotkali się w Burlöv Center w Arlöv.
Po spacerze Mohamed chciał, aby dziewczyna odwiedziła go mieszkaniu, w którym mieszkał wraz z przyjacielem. Dziewczyna zgodziła się odwiedzić nowego znajomego. Nie podejrzewając co ja czeka.  W mieszkaniu Mohamed zgwałcił nastolatkę. Mimo że dziewczyna wielokrotnie mówiła „Nie chcę”, Mohamed tylko odpowiedział: – To ja decyduję!
Krew  dziewczynki została znaleziona na prześcieradłach, na macie łazienki, na ręczniku i pod prysznicem.
 Gdy dziewczyna powiedziała jej, co się stało, policja odwiozła ją do szpitala.
W szpitalu okazało się, że dziewczyna ma urazy w jamie brzusznej, a także siniaki na gardle.  Mohamed dusił ją  bowiem podczas gwałtu.
W dniu 28 czerwca 2018 r. Sąd Rejonowy w Malmö ogłosił werdykt. Mohamed został skazany za gwałt na dziecku. Wyrok, to tylko jeden rok i sześć miesięcy więzienia, mimo że minimalna karta za  gwałt to  dwa lata więzienia.  Wyrok został zaskarżony do Sądu Apelacyjnego w Skåne i Blekinge, który pod koniec sierpnia zmniejszył rekompensatę, jaką Mohamed powinien zapłacić dziewczynie – z 165 000 SEK do 140 000.
eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ