Pedofil za ladą: obmacywał 11-latki po pośladkach i wkładał ręce pod spódniczki

0

Jakub P. decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. 28-letni pracownik sklepu jest podejrzany o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec dwóch 11-letnich dziewczynek.

M ężczyzna pracował w spożywczaku jako kasjer i wykładający towar. Był nowym pracownikiem, dopiero się uczył. 3 września podczas rozkładania dostawy na półki, bezczelnie zaczepił 11-latkę.

Najpierw złapał ją za pośladki, a potem próbował włożyć ręce pod spódniczkę. Przerażona dziewczynka uciekła, i poinformowała o wszystkim rodziców. To jednak nie była jedyna ofiara sklepowego pedofila, bo tego samego dnia, w podobny sposób zaczepił inną 11-latkę. O wszystkim dowiedziała się kierowniczka sklepu, do której przyjechali przerażeni i zbulwersowani rodzice. Kobieta przejrzała nagranie monitoringu i wezwała policję.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w miejscu pracy. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policja i prokuratura bada, czy mężczyzna mógł dopuścić się jeszcze innych podobnych przestępstw.

Policjanci bardzo szczegółowo rozpytali pracowników na okoliczność tego zgłoszenia. Zapoznali się również z nagraniem z monitoringu.

Śledczy z komendy przy Jagiellońskiej przygotowali materiał dowodowy, na podstawie którego prokurator przedstawił Jakubowi P. zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec dwóch małoletnich poniżej lat 15 i zawnioskował do sądu o tymczasowego aresztowanie mężczyzny. Sąd po rozpoznaniu sprawy aresztował 28-latka na trzy miesiące.

Podejrzanemu grozi teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policja i prokuratura nadal pracują nad tą sprawą. Śledczy sprawdzają, czy mężczyzna nie dopuścił się podobnego czynu na innych małoletnich.

KSP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ