100 migrantów zgwałciło nastolatkę przez 3 lata. Koszmar zaczął się gdy miała 13 lat

0

Media w Wielkiej Brytanii informują o dziewczynie, która została seksualnie wykorzystana przez ponad 100 różnych mężczyzn obcego pochodzenia.  Zaczęło się w 1998 roku, kiedy dziewczyna miała zaledwie 13 lat. Zaszła w ciążę w wieku 14 lat i urodziła syna.

W Wielkiej Brytanii coraz częściej pojawiają się historie gangów przestępczych, które  na dużą skalę wykorzystują seksualnie dzieci. W ubiegłym roku grupa analityczna Quilliam doszła do wniosku, że aż 84 proc. skazanych pedofilów w Wielkiej Brytanii pochodzi z zagranicy.

Kilka miesięcy temu ujawniono, że w latach osiemdziesiątych ponad tysiąc dziewcząt wykorzystały seksualnie pakistańskie gangi przestępcze w Telford. W brytyjskim Huddersfield w zeszłym miesiącu 31 mężczyzn obcego pochodzenia zostało oskarżonych o znęcanie się seksualne nad małymi dziećmi.

Teraz ponownie ujawnia się opowieść o seksualnym wykorzystywaniu dzieci przez gang imigrantów. W brytyjskim mieście Sheffield młoda kobieta opowiadała o tym, jak była gwałcona, przez ponad 3 lata, przez ponad 100 różnych mężczyzn. Wykorzystywanie seksualne zaczęło się w 1998 roku, kiedy kobieta miała zaledwie 13 lat.

W sądzie zeznała, że ​​została po prostu „przekazana” grupom mężczyzn, obcego pochodzenia.  Do czasu, gdy osiągnęła  16 lat byłaby  wykorzystywana seksualnie przez ponad 100 różnych mężczyzn. Co więcej, w wieku 14 lat zaszła w ciążę po gwałcie dokonanym przez Ali Akhtara. Gdy miała 15 lat, urodziła syna.

Innymi sprawcami, którzy staneli przed sądem byli: Salah Ahmed El-Hakam, Nabeel Kurshid, Iqlak Yousa, Tanweer Ali, Iqlak Yousaf, Amjal Rafiq i Aftab Hussain.

Sprawa przypomina skandal z Rotherham , gdzie wykorzystywano seksualnie 1400 dziewcząt było maltretowanych. Policja i władze  miasta były świadome tych faktów od lat, ale nie interweniowały. Jednym z powodów, dla których tak się nie stało, był strach przed  uznaniem za rasistów ze względu na pakistańskie pochodzenie.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ