WŁOCHY: Poszukiwany uchodźca, który pobił i zgwałcił 74-letnią kobietę

0

W niedzielę wieczorem, we włoskim mieście Caserta doszło do przerażającego incydentu. Starsza kobieta została zgwałcona przez „mężczyznę obcego obywatelstwa”, jak mówi policja.

Po gwałcie 74-letnia kobieta, wdowa, natychmiast wezwała policję. Była też ciężko pobita,  liczne ślady krwi znaleziono w jej domu i zabrano ją do szpitala.  Nie ma zagrożenia życia, ale  kobieta była „bardzo zdezorientowana”, jak piszą włoskie media. Nadal jest pod obserwacją.

Policjanci twierdzą, że kobieta została zgwałcona przez migranta. Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane, ponieważ mężczyzna był zupełnie obcy dla kobiety. Dochodzenia, koordynowane przez

Castel Volturno słynie z ogromnej obecności nigeryjskich imigrantów.

Włochy były wstrząśnięte w przeszłości przez kilka brutalnych przestępstw migracyjnych. W październiku ubiegłego roku 79-letnia kobieta została zamordowana w domu przez marokańskich morderców.

W innym szokującym przypadku, 18-letnia Pamela Mastropietro została zamordowana i poćwiartowana przez trzech nigeryjskich imigrantów, było to  w zeszłym roku.

Dane z włoskiego ministerstwa spraw wewnętrznych pokazują, że w pierwszych sześciu miesiącach 2018 roku migranci popełniali prawie jedną trzecią liczby przestępstw we Włoszech.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ