Porwali, otumanili, zgwałcili i zapłodnili 15- nastolatkę

0

Dwóch mężczyzn azjatyckiego pochodzenia zostało oskarżonych o gwałt na 14-latce z miejscowości Rotherham. W wyniku zdarzenia dziewczynka miała zajść w ciążę, którą usunęła pod presją rodziców. Obaj mężczyźni mówią, że są niewinni – podaje portal dailymail.co.uk.

34-letni Nabeel Kurshid i 33-letni Iqlak Yousaf, wraz z trzecim mężczyzną, są oskarżani o uprowadzenie dziewczynki i wywiezienie jej do lasu Sherwood. Tam mieli grozić zostawieniem jej samej, chyba że będzie uprawiała z nimi seks.

Obaj należą do większej grupy z Rotherham i Sheffield, która miała znęcać się nad nieletnimi dziewczynami. Sytuacja, o którą są oskarżani Kurshid i Yousaf, miał zdarzyć się między sierpniem 2002 a sierpniem 2003 r., informuje prokuratura w Sheffield.

Prokurator Michelle Colborne powiedziała, że dziewczynce podano narkotyki. W trakcie zdarzenia była zmuszana do stosunków seksualnych. Jeden z oskarżonych miał ją ugryźć, po czym na szyi dziewczynki pozostał ślad.

W wyniku zbiorowego gwałtu ofiara miała zajść w ciążę. – Rodzice zmusili dziewczynkę do usunięcia jej, co pozostawiło traumatyczny ślad w jej psychice – dodała prokurator Colborne.

Obaj mężczyźni zaprzeczyli oskarżeniom o gwałt. Policja zatrzymała ich w trakcie operacji „Stovewood” – śledztwa w sprawie przemocy seksualnej prowadzonego w wyniku narastającego skandalu w Rotherham.

Służby dotarły do 28 przypadków przemocy seksualnej, dokonanych na pięciu dziewczynach między 1998 a 2003 r. Odnotowano przypadki gwałtów, podżegania do gwałtu, zmuszania do zażywania narkotyków i więzienia.

Tego typu incydenty osiągnęły w Rotherham znacznie większą skalę. W 2014 r. oburzenie wzbudził raport w sprawie przypadków pedofilii w tym mieście.

Przez 16 lat działały tam zorganizowane pakistańskie gangi, systematycznie wykorzystujące seksualnie 1,4 tys. nieletnich angielskich dziewcząt z rozbitych rodzin, domów dziecka i ubogich środowisk.

źródło: dailymail.co.uk

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ