ELBLĄG: Naga 28-latka uderzała głową w witrynę sklepową

1
fot. Shutterstock

Zupełnie nagą kobietę, która biegała w centrum miasta, rzucała butelkami i próbowała rozbić głową sklepową witrynę zauważyli przechodnie na jednej z elbląskich ulic. Nie było z nią żadnego kontaktu.

Policjanci z Elbląga interweniowali wobec agresywnej, młodej kobiety, która zupełnie naga, biegała w centrum Elbląga, rzucała butelkami i chciała rozbić sobie głowę o szybę wystawową sklepu. Dzięki profesjonalnej reakcji policjantów kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jak się okazało była pod zgubnym działaniem narkotyków.

Interwencja miała miejsce około godziny 6. w minioną sobotę (1 września) na ulicy Mostowej. Tam policjanci zauważyli nagą kobietę, która była agresywna. Rzucała butelkami, chciała wybić szybę wystawową sklepu, a co więcej próbowała to zrobić głową. Funkcjonariusze udaremnili jej te zamiary i przewieźli do szpitala. Tam trafiła pod opiekę specjalistów. 28-latka z terenu województwa pomorskiego miała w plecaku woreczki z amfetaminą i marihuaną.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia, jak również sytuacje rodzinną 28-latki. Będą także ustalać skąd miała narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Elbląg

1 KOMENTARZ

  1. Marihuana i Amfetamina? Wolne żarty. Prędzej jakieś grzybki halucynogenne, LSD lub inne podobne; No i dopalacze robią takie rzeczy. Co za bzdura, chyba, że jest chora psychicznie to wtedy nie trzeba jej nic bo chorzy tak po prostu robią. Amfa pobudza, ale nie powoduje takich rzeczy. Chyba że jest chora wtedy mogła ją bardziej nakręcić. A po ziole to by poszła spać najprawdopodobniej lub relaksowała się przy np. piwku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ