WŁOCHY: Migrant chciał zgwałcił duńską turystkę. Na koncie ma już 3 gwałty, w tym dziecka

0

37-letni emigrant, który pochodzi z Bangladeszu, został zatrzymany po tym jak został oskarżony o zgwałcenie młodej Dunki. Miało to miejsce we wschodniej części włoskiego miasta Rimini – podaje  Il Messaggero.

To nie jest pierwszy gwałt ulicznego sprzedawcy, który sprzedaje róże, już raz został skazany za kilka napaści seksualnych, policja zarejestrowała trzy inne jego gwałty, w tym na dziecku.

Późno w nocy Dunka kobieta była ze swoim partnerem.  Jednak po kłótni z nim została sama na ulicy. Około 5:30 podszedł do niego Bengalczyk, który według policji powiedział jej  kilka komplementów seksualnych, a potem zaatakował ją.

Kobieta krzyknęła, co doprowadziło do ucieczki migranta, ale wcześniej został zauważony przez przechodnia, który pomógł policji zidentyfikować mężczyznę, co doprowadziło do jego aresztowania. .

Incydent w Rimini jest następstwem kilku innych przypadków gwałtu ze strony migrantów w Rimini. W ubiegłym roku grupa migrantów z Afryki Północnej zgwałciła na plaży Polkę i pobiła jej męża.  W tym roku miał miejsce inny przypadek, gdy kilku pakistańskich migrantów wlokło i zgwałciło włoskiego chłopca w zaułku w pobliżu dworca kolejowego.

W ostatnich latach przestępczość migracyjna we Włoszech gwałtownie wzrosła, a niedawny raport Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wykazał, że prawie co trzeci podejrzany o przestępstwo ma pochodzenie migracyjne. Od ubiegłego roku liczba podejrzanych o ataki seksualne ze strony imigrantów wzrosła o 5,7 proc.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ