Brytyjska poseł do PE: Jeśli importujemy Trzeci Świat, to dostaniemy problemy Trzeciego Świata

0

– Jeśli importujemy trzeci świat, to mamy problemy trzeciego świata – powiedziała brytyjska niezależna eurodeputowana Janice Atkinson węgierskiej gazecie Magyar Hirlap , dodając, że gwałty i inne przestępstwa wzrosły znacząco tak, że więzienia są nieproporcjonalnie zapełnione obcymi przestępcami w porównaniu do obywateli państw europejskich.

Według wiceprzewodniczącej ENF Parlamentu Europejskiego Europa musi zamknąć wszystkie swoje granice: – Musimy zamknąć granice poszczególnych państw narodowych, porzucić nieudaną ideologiczną politykę Schengen, zamknąć zewnętrzne granice UE i przyspieszyć proces ekstradycji imigrantów, tak jak to czyni Salvini we Włoszech.

Zapytana o to, jak poprawność polityczna uniemożliwia władzom brytyjskim podjęcie działań, powiedziała: – Nasza nieudana polityka migracyjna otwartych drzwi jest kontynuowana. Pozwalamy wjeżdżać do nas ludziom, których pochodzenie nie było rygorystycznie sprawdzane, a są oskarżeni o przestępstwa. Co gorsza nie wolno nam ich deportować, ponieważ unieważniają nam to sędziowie lub Europejski Trybunał Praw Człowieka.

Tak stało się z terrorystami, islamskimi kaznodziejami nienawiści, tymi, i głównie z pakistańskimi członkami gangów, wykorzystujących seksualnie dziesiątki tysięcy młodych dziewcząt.

Według Atkinsona, Brexit może zmieniać ten stan rzeczy.

voe

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ