Auto w rowie a obok pijana policjantka

0
fot.Policja

Ford leżący w rowie, obok pijana kobieta – do takiego zdarzenia zostali w sobotę wezwani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Samochód zjechał z drogi i dachował, ostatecznie lądując w rowie. Trzydziestokilkuletnia kobieta znaleziona obok auta to policjantka. W badaniu na zawartość alkoholu wydmuchała ponad dwa promile.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 18 w Dzierżążnie.

– Dyżurny kartuskiej policji otrzymał informację o leżącym w rowie samochodzie marki ford. Po przybyciu na miejsce obok auta znaleziono kobietę po trzydziestce. Była to policjantka po służbie – powiedziała st. sierż. Daria Olchowik z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodała, dotychczas nie ustalono, czy kobieta podróżowała autem sama. Wiadomo, że nie jechała radiowozem.

Kobieta doznała lekkich obrażeń ciała, została przewieziona do szpitala na obserwację. Po opuszczeniu placówki policjantka została aresztowana.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kartuzach. Ma ono wyjaśnić, czy to policjantka kierowała samochodem.

Jak informuje portal kartuzy.info, policjantka to mieszkanka gminy Kartuzy służąca na Komendzie Policji w Żukowie. Wcześniej przez kilkanaście lat pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach, pełniła funkcję oficera prasowego.

polsatnews.pl, kartuzy.info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ