Pedofil w sądzie: Jeśli dziecko potrafi mówić, to można z nim uprawiać seks

2

Jason Leonard jest skazanym przez brytyjski sąd przestępcą seksualnym. Podczas przesłuchania w sądzie wygłaszał swoje szokujące poglądy na temat pedofilów i seksu z nieletnimi.

37-letni Leonard został w 2013 roku skazany przez brytyjski sąd na karę 32 miesięcy więzienia za ściąganie dziecięcej pornografii na swój komputer i dzielenie się nią przez Internet. Oprócz tego jego komputer jest monitorowany przez specjalne oprogramowanie, które sprawdza, jak Brytyjczyk korzysta z Internetu. Dzisiaj, podczas rozprawy apelacyjnej w sądzie w Burnley, mężczyzna otrzymał dodatkowe zakazy, które nie pozwalają mu kontaktować się z osobami poniżej 16 roku życia.

Mężczyzna określił je jako „kompletną dysproporcję” i zapowiedział odwołanie się od wyroku. Jednak najbardziej szokujące są zeznania Jasona Leonarda – najpierw podczas policyjnego przesłuchania, a potem w sądzie. Przyznał on, że chce mieć swobodę podróżowania do innych krajów, gdzie minimalny wiek na uprawianie seksu jest niższy. Podczas przesłuchania powiedział, że jego „idealny” partner powinien mieć 12 – 14 lat.

W sądzie Brytyjczyk stwierdził z kolei, że obecnie „pedofile są sądzeni tak jak homoseksualiści 40 lat temu” oraz jak „Żydzi w czasie II Wojny Światowej”. Kiedy sędzia zapytał mężczyznę, w jakim wieku musi być dziecko, żeby można było z nim uprawiać seksu, Brytyjczyk odpowiedział kilkukrotnie, że „jeśli dziecko jest na tyle duże, że potrafi mówić, to można z nim uprawiać seks”.

Detektyw Andrew Ashworth zeznał w sądzie, że Leonard „jest najgroźniejszym i najbardziej niebezpiecznym przestępcą jakiego zna”.

– Jason Leonard jest unikalny. W całej swojej 10-letniej karierze nie spotkałem przestępcy seksualnego, który tak otwarcie przyznaje, że jest pedofilem. Przed sądem przyznał, że policja, wymiar sprawiedliwości i rząd w tym kraju prześladują pedofilów. Przyznał przy tym, że pedofilia zostanie też w końcu zaakceptowana, tak jak dzisiaj akceptowany jest homoseksualizm  – powiedział detektyw Ashworth.

Sędzia Sara Dodd oddaliła apelację, co oznacza, że będzie on mógł opuścić Wielką Brytanię tylko za pisemnym zezwoleniem policji.

pex

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ