NIEMCY: Polak ukradł auto i wypytywał o najkrótszą drogę do Polski

0

Jadąc ukradzionym w Niemczech samochodem, Polak wypytywał na stacji benzynowej o najszybszą drogę do Polski. Szybko wpadł w ręce policjantów, którzy nie kryją teraz rozbawienia.

34-letni Polak zwrócił na siebie uwagę innych kierowców, wypytując na stacji benzynowej w Blenkenfelde-Mahlow pod Berlinem o najszybszą drogę do Polski. Prowadzony przez niego samochód – Range Rover – miał wybitą szybę, co wzbudziło podejrzenie innych klientów stacji. Jeden z nich zawiadomił policję.

Policyjny patrol namierzył podejrzany pojazd w okolicach lotniska Schoenefeld i wezwał kierowcę do zatrzymania się. Złodziej próbował uciec policjantom, wjechał jednak w ślepą uliczkę i został zatrzymany. Kontrola dokumentów wykazała, że samochód został ukradziony w Blenkenfelde-Mahlow, na południe od Berlina.

Złodziej trafił do najbliższego zakładu karnego. Samochód został zwrócony prawowitemu właścicielowi. Brandenburska policja naśmiewa się na Twitterze z bezmyślnego złodzieja. Informacja o jego zatrzymaniu ukazała się pod hasłem „#głupio wyszło”.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ