KRAPKOWICE: Pozbawieni uczuć rodzice oddawali dzieci pedofilom

0

Izabela S. (40l) i jej partner Jarosław W. (38l) razem mieli wychowywać trójkę dzieci. Malutkich dzieci, bo w wieku od 2 do 5 lat. Zamiast zapewnić im normalne dzieciństwo, zgotowali maluchom prawdziwe, niewyobrażalne, piekło. U siebie w domu organizowali pijackie balangi, zapraszali tam znajomych i… wspólnie gwałcili dzieci!

Do tych straszliwych wydarzeń dochodziło w latach 2013 – 2016 w podopolskich Krapkowicach. Izabela S. to matka trójki dzieci. Jarosław W., to jej konkubent. Para mieszkała razem. W domu się nie przelewało, choć to może złe określenie, bo alkohol lał się tam strumieniami. Jednak zwykłe, pijackie, imprezy szybko znudziły się Izabeli i Jarosławowi. Postanowili je urozmaicić. Zapraszali więc znajomych kompanów od kieliszka. Przyprowadzali dzieci…

Niczego nieświadome maluchy, które przecież były ich dziećmi (jedno z nich było nawet przysposobione przez Jarosława) i ufały im bezgranicznie, były zmuszane do rzeczy ohydnych. Para, wraz ze swoimi zwyrodniałymi znajomymi, gwałciła je w okrutny sposób. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ sąsiedzi zwrócili uwagę, że dzieci zachowują się w dziwny sposób. Że wykonują takie gesty, których dziecko wykonywać nie powinno.

Teraz przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces zboczonych rodziców. Z uwagi na dobro dzieci (znajdują się teraz pod opieką rodzin zastępczych), rozprawa została utajniona i nie można relacjonować jej przebiegu. – Oskarżonym grozi kara 15 lat pozbawienia wolności – powiedział nam sędzia Daniel Kliś, rzecznik Sądu Okręgowego w Opolu.

źródło se.pl

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ