Była niewolnica seksualna ISSI uciekła z Niemiec, po spotkaniu ze swoim oprawca z ISIS, który zarejestrował się jako uchodźca

0

Była niewolnica seksualna Państwa Islamskiego, która złożyła wniosek o azyl w Niemczech, powróciła do Iraku po tym, jak spotkała się ze swoim oprawca z ISIS, który zarejestrował się jako uchodźca w Stuttgarcie.

Ashwaq Ta’lo powiedziała, że ​​została zatrzymana przez Abu Humama – syryjskiego bojownika ISIS, który kupił ją za 100 dolarów. Teraz spotkała go ponownie w Niemczech, gdy szła do domu w Stuttgarcie.

– Zamarłam, kiedy uważnie przyjrzałem się jego twarzy – powiedziała kobieta kurdyjskiemu portalowi Bas News. – To był Abu Humam, z tą samą wąską brodą i tą samą brzydką twarzą.

Jazydka powiedziała, że ​​podczas jej nieoczekiwanego spotkania ze swoim byłym oprawcą, Humam powiedział: – Jestem Abu Humamem, a ty byłeś ze mną w Mosulu przez jakiś czas. I wiem, gdzie mieszkasz, z kim mieszkasz razem i co robisz.

Ashwaq natychmiast poinformowała swojego brata o incydencie i zgłosiła Humama do niemieckiej policji, która mogła zidentyfikować mężczyznę za pomocą monitoringu. Jednakże władze niemieckie stwierdziły, że nie ma podstaw do zatrzymania, ponieważ Humam jest również zarejestrowanym uchodźcą.

Kobieta postanowił opuścić Niemcy w przekonaniu, że będzie bezpieczniejsza w Kurdystanie, gdzie mieszka jej ojciec.

– Nigdy tu nie wrócę – powiedziała.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ