Mężczyzna rozbił samolot o swój własny dom. Chciał zabić żonę!

0

Damski bokser zmarł po tym, jak celowo rozbił samolot o własny dom, co jest uważane za szaloną próbę zabicia jego żony – podała amerykańska policja. 

Duane Youd z Payson w stanie Utah w USA przeprowadził zaskakujący atak kilka godzin po tym, jak został aresztowany za napaść na żonę. Jego żona i dziecko, którzy byli w domu w czasie ataku, uciekli, mimo że frontową część dwupiętrowego domu pochłonęły płomienie. Wypadek zdarzył się około 2:30 rano w Payson, mieście liczącym około 20 000 mieszkańców, 60 mil na południe od Salt Lake City.Badacze uważają, że samolot należał do pracodawcy Youda i że celowo przyleciał do własnego domu, powiedział Sandoval. Był doświadczonym pilotem, powiedziała. Nie było od razu jasne, kto zatrudnił Youd. Nie wiadomo, czy dziecko w domu jest spokrewnione z Youdem, powiedział Sandoval.

Youd został aresztowany około 19:30 w niedzielę, gdy świadkowie wezwali policję, donieśli, że atakuje swoją żonę, podała policja.  W ramach zemsty za, wezwanie policji, mężczyzna postanowił się zemścić na żonie. Ukradł samolot od swojego pracodawcy, i uderzył nim w swój własny dom.

Jak podaję policja, mężczyzna zginął w momencie uderzenia. Kobiecie oraz dziecku nic się nie stało.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ