Student z Izraela obnażał się na terenie Muzeum na Majdanku. Nagrała go kamera

0

Wycieczka studentów z Izraela w piątek zwiedzała niemiecki obóz koncentracyjny na Majdanku. W pewnym momencie 17-latek zaczął się rozbierać na terenie obozu. Jego zachowanie nagrała kamera monitoringu. 

Incydent potwierdziła już dyrekcja Państwowego Muzeum na Majdanku. Szokujące zachowanie młodego studenta z Izraela zauważyli na kamerach monitoringu ochroniarze. – Pracownicy działu ochrony Państwowego Muzeum na Majdanku zatrzymali zwiedzającego z Izraela, który częściowo obnażył się na III polu więźniarskim. Została zawiadomiona policja, która po przybyciu i obejrzeniu nagrania z monitoringu wizyjnego wylegitymowała, a następnie zatrzymała osobę podejrzaną o popełnienie tego nieobyczajnego czynu.

Student został natychmiastowo odesłany do Izraela, a do sprawy odniosło się Izraelskie Ministerstwo Edukacji, zapewniając, że będzie surowo reagować na każdy przypadek nieodpowiedniego zachowania studentów, podczas wycieczek do Polski i odwiedzin byłych nazistowskich obozów koncentracyjnych. Ministerstwo zapewniło, że student poniesie zdecydowane kary dyscyplinarne.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ