Uciekał nago przed policjantami. Wcześniej zrzucił z siebie perukę i damskie ubranie

0

 

– Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego ukarali mężczyznę za nieobyczajne zachowanie w lesie. Uciekał przed policjantami i leśnikami całkiem nago – poinformowała we wtorek rzecznik prasowy ostrowskiej policji Małgorzata Łusiak.

Leśnicy podczas patrolu lasu w Komorowie w Nadleśnictwie Antonin zauważyli w poniedziałek obok samochodu mężczyznę przebranego za kobietę. Na głowie miał perukę, ubrany był w sukienkę, a na nogach miał wysokie szpilki.

– Gdy leśnicy zapytali go, czy wszystko jest w porządku i nie potrzebuje pomocy, mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie. Wezwali policję, ponieważ mężczyzna odgrażał się też, że ma broń – powiedziała PAP we wtorek Małgorzata Łusiak.

Mężczyzna wsiadł do auta i próbował rozjechać leśników, ale wjechał w drzewo. Wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Zrzucił z siebie damskie ubranie i całkiem nagi biegał po lesie.
– Po zatrzymaniu okazało się, że to dwudziestokilkuletni mieszkaniec Ostrzeszowa. Został ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie i wjazd samochodem do lasu. Nie posiadał przy sobie żadnej broni – powiedziała rzecznik ostrowskiej policji.

źródło: PAP

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ