Gwałcił młode kobiety na cmentarzu czuje się z tego powodu dumny

0

Ishaq Al-Noor (21 lat) został skazany na 16 lat za to, że zgwałcił 17-letnia uczennicę, wciągając ją na cmentarz. Próbował też zgwałcić inną kobietę, która uciekła. Zostanie deportowany po odbyciu wyroku.

Sudańczyk ubiegający się o azyl przybył do Wielkiej Brytanii jako uchodźca trzy lata temu. Przeprowadził ataki na kobiety w czerwcu i listopadzie zeszłego roku.

Kiedy oskarżono go o gwałt, Al-Noor za pośrednictwem tłumacza przyznał się, że jest winny: – Tak, zrobiłem to. A dlaczego nie? – odpowiedział.

Natomiast studentka zeznała: – Kiedy mnie zaatakował, to tak jakby zabrał moją przyszłość, moje poczucie własnej wartości i moje bezpieczeństwo. Zburzył spojrzenie moich rodziców na ich małą dziewczynkę. Tego nie powinien przechodzić żaden rodzic.  Cały czas słyszę przerażenie w głosie mojej mamy, kiedy spytała mnie przez telefon: – Czy ktoś cię skrzywdził? – to złamało mi serce.

Druga kobieta, którą Al-Noor, próbowała zgwałcić próbował odebrać sobie życia w następstwie tego co przeszła. Ona i jej partner wzięli udział w rozprawie sądowej.

Ofiara opisuje atak: – Nie wiem, jak udało mi się z nim walczyć. Byłam odurzona przez dwie minuty. Krzyczałam: „Nie! Proszę przestań! Nie!”. Myślała, że zostanę dźgnięty nożem. Rzucił mnie na ziemię i zaciągnął na cmentarz. Nic nie powiedział na cmentarzu.

Powiedziała, że ​​czuła się „bezwartościowa” i „odrażająca”.

Gwałciciel czul się dumny z tego co zrobił. Bo czemu nie?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ