38-latka zabiła 28-latkę i raniła 12-letniego chłopca

0
fot.Policja

Zmarła 28-latka zraniona nożem przez 38-letnią kobietę w miejscowości Łanięta (Łódzkie). Podczas ataku zraniony został także 12-letni chłopiec.

O śmierci 28-latki poinformowała rzeczniczka łódzkiej KWP Joanna Kącka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w piątek tuż przed godz. 18 do jednego z domów w Łaniętach (pow. kutnowski) wtargnęła 38-letnia kobieta, która nożem zaatakowała u 28-latkę. Ranny został też 12-letni chłopiec. Prawdopodobnie był on uczestnikiem Mszy świętej w kościele położonym obok domu, w którym rozegrał się dramat. I to on poinformował wiernych o zdarzeniu. Gdy udało mu się uciec przed napastniczką. To właśnie mieszkańcy miejscowości ujęli podejrzaną.
Napastniczka została obezwładniona, a potem zatrzymana przez policję. Wezwane na miejsce służby medyczne przystąpiły do akcji ratowniczej, po czym obie poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala, gdzie po kilku godzinach doszło do zgonu kobiety.

Jak podała Kącka, funkcjonariusze zabezpieczyli na miejscu zdarzenia nóż oraz prawdopodobnie atrapy broni palnej. Obecnie – pod nadzorem prokuratora – trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Źródło: PAP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ