„Cudowne uzdrowienie” protestującego przed Sejmem

0
fot. Twitter

Dawid Winiarski, uczestnik piątkowych demonstracji przed gmachem Sejmu, przez policję został uznany za jednego z najbardziej agresywnych protestujących i wraz z innymi trzema osobami zatrzymany.

Zdaniem jego bliskich i niektórych mediów został ciężko poturbowany przez interweniujących policjantów. Jednak już dzień po rzekomym przekroczeniu uprawnień przez służby porządku publicznego, Winiarski stanął na nogi.

„Nie jest wykluczone, że to właśnie w sejmowym Biurze Przepustek 24-letni Dawid Winiarski – zatrzymany za udział w demonstracji – został w piątek 20 lipca 2018 wieczorem pobity przez policję” – stwierdzono w artykule opublikowanym na oko.press.

Doniesienia o rzekomym ciężkim pobiciu Dawida Winiarskiego stoją w sprzeczności z oświadczeniami policji w tej sprawie.

„Podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej moich kolegów już opuścił policyjny areszt i można go zobaczyć bez gorsetu i bandaży” – napisał z kolei na Twitterze rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka.

Na dowód swoich słów Ciarka pokazał zdjęcia Winiarskiego, który już po jednym dniu od „ciężkiego pobicia” stoi – jak wskazuje zdjęcie – bez widocznych jakichkolwiek ciężkich zewnętrznych obrażeń.

źródło: tvp.info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ