SZWECJA: Zgwałcił 13-latkę i groził jej podcięciem gardła. Wyrok przeraża łagodnością

0

17-letni Somalijczyk który zgwałcił 13-letnią dziewczynę w toalecie w centrum handlowym Kupolen w Borlänge. Po gwałcie nazwał ją „grubą, obrzydliwą kurwą” i zagroził jej „podcięciem jej gardła”. Został skazany zaledwie na 150 godzin  pobytu w ośrodku dla młodzieży godzin służby młodzieży.

13-letnia Szwedka była w centrum handlowym Kupolen w Borlänge z przyjaciółmi. Kiedy dziewczyna chodziła i oglądała bieliznę, Mohomed podążył za nią i po chwili zaciągnął ją do przymierzalni . Kiedy Mohomed popchnął ją do kąta swoim ciężarem i pocałował, próbowała odepchnąć go.

– Powiedz mi, jak cię podniecić! – powiedział Somalia do 13-latka.

Wielokrotnie krzyczała: „Nie” . W końcu  puścił ją. Później, gdy było w McDonalds i poszła do toalety Mohomed i udało się tam za nią, zmuszając do seksu.

– Był bardzo agresywny – powiedziała dziewczyna policji.

Cztery dni po gwałcie, Mohomed popełnił cztery przypadki bezprawnych gróźb przez telefon i aplikację Snapchat – podaje Telewizja Szwedzka. Powiedział między innymi, że zgwałcona dziewczyna była „tłustą, obrzydliwą kurwą”,  i  że ją zabije „podcinając jej gardło” . W tym samym dniu Mohomed jechał autobusem ze swoimi kolegami . Zaatakował tam inną, szwedzką dziewczynę. Kiedy dziewczyna miała opuścić autobus, Mohamed krzyczał : – Zabiję cię! –  a następnie splunął na nią.

28 czerwca 2018 r. Sąd Rejonowy w Falu ogłosił werdykt. Mohomed został skazany za gwałt dziecka, napaść seksualną, cztery zarzuty gróźb, jazdę autem bez licencji, nadużycia procedury sądowej, bierny opór, kradzież pojazdu i inne kradzieże. Za to wszystko dostał tylko 150 godzin pobytu w ośrodku dla młodzieży. Sąd Okręgowy stwierdza, że ​​nie ma „szczególnych powodów” aby skazać go na bardziej dotkliwa karę.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ