19-letnia Hinduska zginęła zepchnięta z balonu podczas zajęć w szkole (FILM)

1

19-letnia uczennica college’u w indyjskim stanie Tamil Nadu uderzyła w balustradę i zmarła po tym, jak fałszywy  trener przygotowujący uczniów na wypadek katastrof popchnął ją z drugiego piętra budynku na siatkę trzymaną przez innych uczniów podczas ćwiczenia.

Przerażający incydent w prywatnej szkole w Coimbatore miał miejsce w czwartek, podczas zajęć z zarządzania klęskami i pierwszej pomocy. Około 20 uczniów wzięło udział w ćwiczeniu.

Według świadków, dziewczyna wahała się czy skoczyć z budynku, więc trener ostatecznie popchnął ją. Jednak dziewczyna uderzyła głową o balustradę, gdy spadła z drugiego piętra. Przewieziono ją do szpitala, gdzie zmarła. Władze zatrzymały 31-letniego trenera, zidentyfikowanego jako G. Arumugam, pod zarzutem zabójstwa. Początkowo twierdził, że jest powiązany z krajowym organem zarządzania klęskami żywiołowymi (NDMA), ale później okazało się, że  jest oszustem. W piątek powiedział śledczym, że od 2011 roku przeprowadził prawie 1500 podobnych ćwiczeń na prywatnych uczelniach. Mężczyzna pozostanie w areszcie do co najmniej 27 lipca, podczas gdy władze decydują o oskarżeniach przeciwko niemu i jego współpracownikom.

eds

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ