Polka zaginęła w bułgarskim kurorcie

0

W kurorcie Pomorie położonym na północ od bułgarskiego czarnomorskiego portu Burgas zaginęła obywatelka Polski. Według informacji bułgarskich mediów, 41-letnia kobieta spędzała nad morzem urlop razem z mężem i dziećmi.

Polka, która według czwartkowych informacji dziennika „24 czasa” jest trenerką karate, zaginęła 30 czerwca, cztery dni po przybyciu do Pomorie. Ostatnio widziano ją około godziny 17.00 tego dnia. Według przypuszczeń gazety zaginiona utopiła się podczas kąpieli w Morzu Czarnym na skutek martwej fali.

Miejscowa policja przeszukała okolice hotelu, w poszukiwaniach wzięli udział również płetwonurkowie. Poszukiwania na razie nie przyniosły skutku.

Policja w Burgas zwróciła się z apelem do mieszkańców o pomoc, jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionej. Apel został wyemitowany w radiu publicznym w programie ogólnokrajowym.

Ambasada RP w Sofii została zawiadomiona o sprawie i jest w stałym kontakcie z policją.

Zaginiona Aleksandra Fulara ma 160 cm wzrostu i brązowe oczy. Kobieta posiada tatuaż na prawej łopatce, przedstawiający siedzącą kobietę ze skrzydłami. Kolor tatuażu: czarno-biały, tło seledynowe, dodatkowo 3-4 motyle w kolorach fioletowym, różowym oraz niebieskim.

źródło PAP

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ