GRECJA: Migranci porywali Greczynkę i więzili w piwnicy. Przez 5 dni przeżyła koszmar

0

Hellenic Police oskarżyła 5 migrantów o porwanie i uwięzienie 34-letniej Greczynki w ich mieszkaniu w Atenach, donosi Enikos.

Policję zawiadomiła zaniepokojona kobietą mieszkającą w sąsiednim mieszkaniu, usłyszała krzyki o pomoc i zadzwoniła na policję. Policjanci przeprowadzili operację, aby uwolnić zakładnika. Oficerowie znaleźli 34-letnią kobietę w okropnym stanie, zamkniętą w piwnicy. Kobieta była tam przetrzymywana od 4 lipca wbrew swej woli. Była bita i gwałcona.

Według portalu Enikosa jej rodzice zgłosili zaginięcie córki kilka dni temu. W mieszkaniu policjanci znaleźli też 26 gramów heroiny.

Funkcjonariusze policji aresztowali łącznie 5 migrantów, dwóch z nich to Marokańczycy, dwóch pochodzi z Iranu i jeden z Algierii. Władze uważają, że sprawa jest związana z handlem narkotykami.

Sprawcy, oskarżeni zostali także o rabunek i naruszenie ustawy o środkach odurzających, zostali przewiezieni do prokuratury w Atenach, która następnie przesłuchiwała ich.

Exarchia to obszar Aten, który jest całkowicie kontrolowany przez anarchistów i antyfaszystów i jest uważany za obszar graniczny dla policji w Atenach.

Fakt ten sprawia, że  wielu przestępców szuka schronienia w tym obszarze. Ma tam miejsce handel narkotykami, prostytucja, wojny gangów i wandalizm.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ