DANIA: Gwałcili nastolatki. Rodziny oprawców mówią, że były rasistkami

0

Sześciu nastolatków ze środowisk migracyjnych oskarżono o gwałt lub próbę gwałtu pięciu duńskich  dziewcząt w Hørsholm, Nivå i Kokkedal – podaje BT .

Policja Nordsjællands prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie wielu domniemanych gwałtów dziewcząt w Nivå, Kokkedal i Hørsholm.Tymczasem miejscowi rodzice są przestraszeni i uważnie obserwują swoje dzieci.

Zgodnie z zarzutami, kilka napadów miało miejsce w Holmegårdsvej w Kokkedal.

Migranci nie przyznają się do winy i nie podjęto jeszcze żadnych działań w tych sprawach.Dziewczęta były zmuszane aby uprawiać seks oralny, a inne były gwałcone.Najmłodsza z dziewcząt miała zaledwie 13 lat.

– Nie było gwałtu. Jeśli jesteś z dziewczyną w jej domu, to nie jest gwałt, jeśli złapiesz dziewczynę na zewnątrz i ją zmusisz, to tak. Skłamała, a zarzuty są przesadzone – mówi ojciec jednego z chłopców.

Jedna z matek chłopca twierdzi , że za oskarżeniami kryje się „rasizm” .

– Płaczę, kiedy o nim myślę. Mam tylko jego. Jest naprawdę słodki i grzeczny.  Nagle policja przychodzi i bierze go. Teraz chcę zrozumieć, dlaczego. Myślę, że to dziwne. Być może ona  jest rasistką lub ma coś przeciwko obcokrajowcom  – mówi matka.

Pięciu z sześciu chłopców zostało zatrzymanych  i jest w zamkniętej placówce dla młodych ludzi.Wszyscy podejrzani mają tureckie lub arabskie nazwy według duńskich mediów.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ