Według najnowszych danych parlamentu francuskiego liczba migrantów mieszkających na przedmieściach Paryża może być bliska 400 000 – podaje Paris Vox .

Zdaniem deputowanych François Cornut-Gentille i Rodrigue Kokouendo, Republika Francuska zawodzi na przedmieściach Seine-Saint-Denis, które znajdują się na północny wschód od Paryża.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Do 400 000 nielegalnych imigrantów mieszka na przedmieściach Paryża w złych warunkach.

Francuska gazeta Le Figaro twierdzi, że raport parlamentu opisuje sytuację jako: „niewiarygodne pogorszenie warunków społecznych, gospodarczych i związanych z bezpieczeństwem” w tym regionie.

Bardzo wysoka liczba ubogich i bezrobotnych nielegalnych imigrantów również powoduje problematyczne zachowania, takie jak handel ludźmi i inne formy przestępczości.

ZOBACZ!  Donald Trump przegrał coś więcej niż wybory? Liczby nie kłamią, szybko poszybowały w dół

Według raportu parlamentarnego nielegalni migranci poważnie obciążają służby publiczne i powodują napięcia społeczne.

Po zamknięciu obozu „Dżungla” w Calais wielu migrantów przeprowadziło się do Paryża, a do miasta wciąż przybywa około 550 imigrantów dziennie.

eps

1 KOMENTARZ

  1. Chcącemu nie dzieje sie krzywda, widac wiedzą co robią i taka ilosc inżynierowi doktorów z Afryki jest im do czegoś potrzebna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ