SZWECJA: Zgwałcił nastolatkę i groził jej śmiercią, za karę będzie pracował u ogrodnika

0
Somalijski 17-latek, Mohomed, został skazany przez Sąd Rejonowy Falun na 150 godzin prac społecznych za gwałt i groźby śmierci dziewczynki i jej rodziny. Mohomed nie będzie jednak deportowany.
Nastolatkowi postawiono zarzuty,przemocy seksualnej, gwałtu dziecka, liczna przypadki gróźb, molestowanie innego powoda, bierny opór, włamania i kradzieży, jazdę autem bez uprawnień oraz kradzież pojazdu. Został także skazany za włamanie i kradzież telefonów komórkowych o wartości 15 000 euro.
Mohomed zagroził podcięciem gardła dziewczyny i kopał ją w głowę, gdy dziewczyna zgłosiła gwałt. Również wielokrotnie groził jej śmiercią i mówił, że dziewczyna jest dziwką. Mohomed zagroził również zabiciem innych członków rodziny dziewczyny, jeśli zgłosi ona zgwałcenie.
Za wszystkie przestępstwa wykonywać nieodpłatną pracę w wolnym został skazany na 150 godzin pracy społecznej np. sprzątanie czy w ogrodnictwie.
Mohomed powinien również zapłacić zgwałcona dziewczynie 16 500 euro ogólnych odszkodowania. Nie będzie jednak deportowany ze Szwecji.

źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ