W niedzielę na ulicy Ząbkowskiej, na warszawskiej Pradze, doszło do groźnego wypadku. Kobieta kierująca audi, nie zważając na to, że ulica została zamknięta dla samochodów, próbowała przedrzeć się autem przez metalowe barierki.

Jak się okazało była to Monika G. internetowa celebrytka, która wraz z siostrą Małgorzatą usiłuje zaistnieć w show biznesie.Akurat odbywała się tam weekendowa impreza „Otwarta Ząbkowska”. Chodniki i jezdnia były pełne ludzi. Tłum wpadł w popłoch.

Prowadząca audi kobieta nie od razu zorientowała się, że ulica jest zamknięta. Próbując ratować się przed uderzeniem w barierki, gwałtownie skręcił, czym doprowadziła do zderzania z wjeżdżającą na skrzyżowanie toyotą, a następnie wbiła samochód w ścianę narożnego budynku.

Kobieta, kierująca pojazdem z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do warszawskiego szpitala przy ulicy Szaserów. Jak informuje portal Warszawa w pigułce, okazała się nią

Świadkowie obecni na miejscu wypadku twierdzą, że czuć było od niej woń alkoholu, jednak stan kobiety nie pozwolił na badanie alkomatem. Pobrano jej krew do analizy, więc sprawa zapewne wkrótce się wyjaśni. – podaje portal „Warszawa w Pigułce”.

ex/wp

Zobacz również: