Czy znasz te złodziejki? Zobacz jak kradną (FILM)

1

Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu przez dwie kobiety, które 18 czerwca tego roku w lodziarni przy ul. Podwale Staromiejskie wykorzystały nieuwagę pokrzywdzonej i ukradły z jej torebki telefon o wartości ponad 850 złotych.

W związku z tą sprawą, funkcjonariusze publikują wizerunki dwóch kobiet, które mogą mieć związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem. W dniu 18 czerwca 2018 roku przy ul. Podwale Staromiejskie w Gdańsku dwie kobiety wykorzystały nieuwagę klientki lokalu i jedna z nich ukradła z niezamkniętej torebki telefon, druga z kobiet w tym czasie zasłaniał ją aby ukryć fakt kradzieży. W związku z tą sprawą, funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring z wizerunkiem dwóch kobiet, które mogą mieć związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety, lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Długa Grobla 4. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego na nr (58) 328-45-40 lub na numer telefonu oficera dyżurnego (58) 328-44-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Przypominamy o tym, że nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Bądźmy czujni i ostrożni. Każdą chwilę naszej nieuwagi złodzieje potrafią bezlitośnie wykorzystać. Nie dajmy im łatwej okazji do wzbogacenia się naszym kosztem.

KMP Gdańsk

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ