Malezyjski dziennik reklamuje Szwecję, jako raj dla migrantów, i zachęca do wyjazdów

0

Malezyjski dziennik reklamuje Szwecję, jako raj dla migrantów, i zachęca do wyjazdu do tego kraju. Jak czytamy są tam wysokie bez zasiłki socjalne potrzeby pracy i niskie wyroki za gwałt – podkreślono.  To przemawia na korzyści migracji do Szwecji.

Szwecja to ukryty raj dla nielegalnych imigrantów, szczególnie z trzech krajów muzułmańskich – Syrii, Afganistanu i Iraku. Szwecja postrzega siebie jako globalne humanitarne supermocarstwo„, jak Podkreśla gazeta, Szwecja walczyła z Niemcami o palmę pierwszeństwa w powitaniu migrantów, czy jakkolwiek by ich nie nazwać.

W porównaniu z 1,2 milionami importowanych uchodźców przez kanclerz Niemiec Angelę Merkel, 163 000 „szwedzkich” migrantów   wydaje się mało. Ale to więcej imigrantów na mieszkańca niż w jakikolwiek innym kraju w Europie.

Dlaczego ci nielegalni migranci lubią Szwecję? Jest oczywiste, że nie wynika to z powodu mebli IKEA. Szwecja jest rajem dla migrantów, ponieważ otrzymują od rządu gotówkę bez konieczności pracy choćby jednego dnia. Szwecja płaci pieniądze nowo przybyłym imigrantom, aby zachęcić ich do wejścia do społeczności.

Jako uchodźca posiadający zezwolenie na pobyt, każdy z nich otrzymuje do 33 euro dziennie – pięć dni w tygodniu, bez żadnych pytań. Migranci, przez pierwsze dwa lata, nie muszą pracować, aby otrzymać „zasiłek na osiedlenie się” w Szwecji, po upływie 2 lat to prawo może być kontynuowane. Nowo przybyli migranci mogą otrzymać dodatkowo 480 euro na zagospodarowanie.

Gdzie na świecie można uzyskać tak szalone korzyści?

Oprócz tego jest darmowa opieka zdrowotna, bezpłatna edukacja i darmowe mieszkania. Ale to nie jedyne atrakcje, które czynią Szwecję rajem dla uchodźców. Szwedzka polityka imigracyjna sprawiła, że ​​Szwecja stała się atrakcją dla miłośników wymuszonego seksu, ponieważ gwałt i przemoc są traktowane przez sądy ulgowo.

Zaś szwedzki rząd jest oskarżony o świadome ukrywanie zbrodni gwałtów w celu ochrony muzułmańskich imigrantów.

źródło

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ